ČESKÁ FEDERACE TRADIČNÍHO KARATE FUDOKAN SHOTOKAN

Výsledky Czech Open Cup

22.02. 2021

Ve dnech 20.-21.února 2021 jsme uspořádali mezinárodní online soutěž Czech Open Karate Cup – 22.ročník poháru sensei Rachmy Soebajo. Soutěž se konala pod záštitou Národní sportovní agentury.

Soutěže se zúčastnilo 250 závodníků z 35 klubů ze sedmi zemí: Indonésie, Rumunska, Indie, Norska, Ruska, Arménie a ČR. Celkem bylo otevřeno 96 disciplín pro všechny věkové kategorie (děti, mládeže, dospělé), což obsahuje přijetí do soutěže kolem 800 soutěžních videí.

Na rozhodování se podílelo 25 rozhočích, kteří byli rozděleni do 5 skupin, tedy rozhodování probíhalo souběžně na 5  virtuálních tatami.

Děkujeme všem účastníkům, kteří se v této těžké době rozhodli zúčastnit se naší soutěže, cvičili na tatami nebo doma v obýváku, v garážích nebo venku na sněhu. Závodníkům, které neodradil ani sníh a venkovní teploty pod 0 stupňů,  bychom rádi udělili odznak "Snow warrior badge". Děkujeme trenérům a zvláště také rodičům, kteří se podíleli na přípravě a natáčení soutěžních videí.

Výsledky soutěže jsou v příloze a nyní obdrží kluboví trenéři přístupová hesla do soutěže, která rozešlou svým členům, aby si všichni účastníci mohli prohlédnout soutěžní videa. Pokud se někdo rozhodne, že si nepřeje zveřejnit své video, může si video nyní uzavřít ve svém nastavení. Náhledy do soutěžních videí budou otevřeny od 23.02.-26.02.2021 na fudokan.cz

V následujích dnech obdrží všichni účastníci elektronické diplomy. Medaile a poháry budou zaslané poštou na adresu klubu.

AKTUALIZACE 26.02.2021: Náhledy do soutěžních videí byly prodlouženy do pondělí 1.března 2021 z důvodu probíhajících jarních prázdnin v některých krajích v ČR. Závodníci si mohou přístupová hesla vyžádat u svých trenérů nebo na mailu fudokan@volny.cz

Dokumenty ke stažení