ČESKÁ FEDERACE TRADIČNÍHO KARATE FUDOKAN SHOTOKAN

Trenéři s registrací ČFTKFS

       
       

NÁRODNÍ TRENÉŘI            
I.třída-licence A            
             
     
Ing. Rachmy Soebajo Ladislav Kříž Adam Soebajo Ing.Diana Soebajová      
9 Dan 6 Dan 5 Dan 5 Dan      
trenér I.třídy trenér I.třídy trenér I.třídy trenérka I.třídy      
licence A licence A licence A licence A      
             
           
Ing.Petr Kučera            
2 Dan            
trenér I.třídy            
licence A            
             
NÁRODNÍ TRENÉŘI            
II.třída-licence B            
             
     
Ivo Koželuh Milan Houfek Petr Suja,MBA Miroslav Koťa      
5 Dan 5 Dan 5 Dan 4 Dan      
trenér II.třídy trenér II.třídy trenér II.třídy trenér II.třídy      
licence B licence B licence B licence B      
             
     
Marek Hruška Doc.Ing.Petr Tůma,Dr Saod Hawaz Mgr.Lenka Vinšová      
4 Dan 3 Dan 3 Dan 3 Dan      
trenér II.třídy
trenér II.třídy
trenér II.třídy
trenérka II.třídy
     
licence B licence B licence B licence B      
             
     
Bc. Václav Cetl Mgr.Martin Staníček Ing.Darina Škařupová Libor Škařupa      
3 Dan 3 Dan 3 Dan 3 Dan      
trenér II.třídy trenér II.třídy trenérka II.třídy trenér II.třídy      
licence B licence B licence B licence B      
             
     
Miroslav Dušek Mgr.Jitka Čihounková Ing.Eva Zemanová, PhD Mgr.Jan Okleštěk      
3 Dan 2 Dan 2 Dan 1 Dan      
trenér II.třídy trenérka II.třídy trenérka II.třídy trenér II.třídy      
licence B
licence B
licence B
licence B
     
             
           
Roman Pecha            
1 Dan            
trenér II.třídy            
             
             
NÁRODNÍ TRENÉŘI            
III.třídy-licence C            
             
     
Martin Pokorný Ing.Martin Fanta Antonín Jarý Milan Bruch      
6 Dan 3 Dan 3 Dan 3 Dan      
trenér III.třídy trenér III.třídy trenér III.třídy trenér III.třídy      
licence C licence C licence C licence C      
             
     
Mgr.Jiří Purš Rostislav Hrubý Ladislav Tranta Karel Minichbauer      
3 Dan 3 Dan 2 Dan 2 Dan      
trenér III.třídy trenér III.třídy trenér III.třídy trenér III.třídy      
licence C licence C licence C licence C      
             
     
Ing.Kristýna Bulejová Jan Kozák Jindřich Jermář Ing.Jan Hubáček      
2 Dan 2 Dan 1 Dan 1 Dan      
trenér III.třídy trenér III.třídy trenér III.třídy trenér III.třídy      
licence C licence C licence C licence C      
             
     
Michal Sobola Miroslav Krásl Mgr.Jaroslav Zouhar Ing.Lukáš Krejčík      
1 Dan 1 Dan 1 Dan 1 Dan      
trenér III.třídy trenér III.třídy trenér III.třídy trenér III.třídy      
licence C licence C licence C licence C      
             
     
Dr.Pavel Schwanzer Zdeněk Jalovecký Tomáš Zummer Tomáš Kutnohorský      
1 Dan 1 Dan 1 Dan 1 Dan      
trenér III.třídy trenér III.třídy trenér III.třídy trenér III.třídy      
licence C licence C licence C licence C      
             
     
Patrik Bartoš Jana Ženíšková Mgr.Monika Krejčová Bc.Krejčí Marek      
1 Dan 1 KYU 1 KYU 1 KYU      
trenér III.třídy trenérka III.třídy trenérka III.třídy trenér III.třídy      
licence C licence C licence C licence C      
             
           
Dana Slováková            
1 KYU            
trenérka III.třídy            
licence C            
             
             
NÁRODNÍ TRENÉŘI            
IV.třída-licence D            
             
             
Jiří Soušek Lukáš Hrdý Jozef Urík Jan Slaba      
1 Dan 3 KYU 2 KYU 2 KYU      
trenér IV.třídy trenér IV.třídy trenér IV.třídy trenér IV.třídy      
licence D licence D licence D licence D      
             
             
Klára Dušková Robin Šimánek Mgr.Karel Zeman        
1 KYU            
trenérka IV.třídy trenér IV.třídy trenér IV.třídy        
licence D licence D licence D        
             
             
             
             
             
             
             
             

 


Termíny školení: LEDEN

Licenční seminář: 9.1.2021

Školení trenérů 23.1.2021

 

 

Evidence

 

Historie: