ČESKÁ FEDERACE TRADIČNÍHO KARATE FUDOKAN SHOTOKAN

Trenéři s registrací ČFTKFS

       
       

NÁRODNÍ TRENÉŘI            
I.třída-licence A            
             
     
Ing. Rachmy Soebajo Ladislav Kříž Adam Soebajo Ing.Diana Soebajová      
9 Dan 6 Dan 5 Dan 5 Dan      
trenér I.třídy trenér I.třídy trenér I.třídy trenérka I.třídy      
licence A licence A licence A licence A      
             
           
Ing.Petr Kučera            
2 Dan            
trenér I.třídy            
licence A            
             
NÁRODNÍ TRENÉŘI            
II.třída-licence B            
             
     
Ivo Koželuh Milan Houfek Petr Suja,MBA Miroslav Koťa      
5 Dan 5 Dan 5 Dan 4 Dan      
trenér II.třídy trenér II.třídy trenér II.třídy trenér II.třídy      
licence B licence B licence B licence B      
             
     
Marek Hruška Doc.Ing.Petr Tůma,Dr Saod Hawaz Mgr.Lenka Vinšová      
4 Dan 3 Dan 3 Dan 3 Dan      
trenér II.třídy
trenér II.třídy
trenér II.třídy
trenérka II.třídy
     
licence B licence B licence B licence B      
             
     
Bc. Václav Cetl Mgr.Martin Staníček Ing.Darina Škařupová Libor Škařupa      
3 Dan 3 Dan 3 Dan 3 Dan      
trenér II.třídy trenér II.třídy trenérka II.třídy trenér II.třídy      
licence B licence B licence B licence B      
             
     
Miroslav Dušek Mgr.Jitka Čihounková Ing.Eva Zemanová, PhD Mgr.Jan Okleštěk      
3 Dan 3 Dan 2 Dan 1 Dan      
trenér II.třídy trenérka II.třídy trenérka II.třídy trenér II.třídy      
licence B
licence B
licence B
licence B
     
             
         
Roman Pecha František Nováček          
1 Dan 1 Dan          
trenér II.třídy trenér II.třídy          
licence B licence B          
             
NÁRODNÍ TRENÉŘI            
III.třídy-licence C            
             
     
Martin Pokorný Ing.Martin Fanta Antonín Jarý Milan Bruch      
6 Dan 3 Dan 3 Dan 3 Dan      
trenér III.třídy trenér III.třídy trenér III.třídy trenér III.třídy      
licence C licence C licence C licence C      
             
     
Mgr.Jiří Purš Rostislav Hrubý Ladislav Tranta Karel Minichbauer      
3 Dan 3 Dan 2 Dan 2 Dan      
trenér III.třídy trenér III.třídy trenér III.třídy trenér III.třídy      
licence C licence C licence C licence C      
             
     
Ing.Kristýna Bulejová Jan Kozák Jindřich Jermář Ing.Jan Hubáček      
2 Dan 2 Dan 1 Dan 1 Dan      
trenérka III.třídy trenér III.třídy trenér III.třídy trenér III.třídy      
licence C licence C licence C licence C      
             
     
Michal Sobola Miroslav Krásl Mgr.Jaroslav Zouhar Ing.Lukáš Krejčík      
1 Dan 1 Dan 1 Dan 1 Dan      
trenér III.třídy trenér III.třídy trenér III.třídy trenér III.třídy      
licence C licence C licence C licence C      
             
     
Dr.Pavel Schwanzer Zdeněk Jalovecký Tomáš Zummer Tomáš Kutnohorský      
1 Dan 1 Dan 1 Dan 1 Dan      
trenér III.třídy trenér III.třídy trenér III.třídy trenér III.třídy      
licence C licence C licence C licence C      
             
     
Patrik Bartoš Jiří Soušek Mgr.Monika Krejčová Bc.Krejčí Marek      
1 Dan 1 DAN 1 KYU 1 KYU      
trenér III.třídy trenér III.třídy trenérka III.třídy trenér III.třídy      
licence C licence C licence C licence C      
             
     
Dana Slováková
Jana Ženíšková
Klára Dušková Jan Slaba      
1 KYU
1 KYU
2 KYU 2 KYU      
trenérka III.třídy trenérka III.třídy trenérka III.třídy trenér III.třídy      
licence C licence C
licence C
licence C      
             
           
Jozef Urík            
2 KYU            
trenér III.třídy            
licence C            
             
             
NÁRODNÍ TRENÉŘI            
IV.třída-licence D            
             
     
Pavel Kučera Robin Šimánek Lukáš Hrdý MUDr.Bc.Aleš Grambal,PhD      
1 DAN 1 KYU 3 KYU 3 KYU      
trenér IV.třídy trenér IV.třídy trenér IV.třídy trenér IV.třídy      
licence D licence D licence D licence D      
             
       
Mgr.Karel Zeman Luděk Pokorný Michal Málek        
             
trenér IV.třídy trenér IV.třídy trenér IV.třídy        
licence D licence D licence D        
             
             
             
             
Filip Smíšek Jakub Novák Michael Hecht Adriana Ocvirková      
1 DAN 1 DAN 1 DAN 1 DAN      
trenér IV.třídy
trenér IV.třídy
trenér IV.třídy
trenérka IV.třídy
     
licence D licence D licence D licence D      
             
Natálie Hrušková Adéla Leznová Tereza Staníčková Jakub Richter      
1 DAN 1 KYU 1 KYU 1 KYU      
trenérka IV.třídy
trenérka IV.třídy
trenérka IV.třídy
trenér IV.třídy
     
licence D licence D licence D
licence D
     
             
Teodor Mišun Lukáš Kawulok Jaroslav Blahut Ondřej Hanus      
1 KYU 1 KYU 1 KYU 1 KYU      
trenér IV.třídy
trenér IV.třídy
trenér IV.třídy
trenér IV.třídy
     
licence D licence D licence D licence D      

 


 

 

Nejbližší akce jsou naplánované v online programech: viz sportovní kalendář

Online tréninky pro trenéry pravidelně každý pátek 18.00-19.00 hodin


KVĚTEN

29.května 2021 seminář trenérů mládeže


DUBEN

10.dubna 2021 online seminář trenérů  9.-11.hodin


BŘEZEN

13.O3. 2021 Online seminář trenérů mládeže, na programu budou informace a zprávy z klubů, návody na různé možnosti tréninků formou online a plán činnosti na další období, Určeno pro trenéry mládeže: přihlášky na mail fudokan@volny.cz, nejpozději do 5.března 2021

Školení trenérů na IV. a III. třídy, Určeno pro nové trenéry a trenéry IV.třídy:  přihlášky na mail fudokan@volny.cz, nejpozději do 5.března 2021


ÚNOR

6.února 2021online seminář trenérů mládeže, na programu budou rozbory videí závodníků z předchozích online soutěží, informace a zprávy z klubů

20.-21.února 2021Czech Open Karate Cup – online, registrace nejpozději do 12.února 2021

Informace k dalším akcím v kalendáři budou vydány v závislosti na aktuálních nařízeních ohledně covid-19


LEDEN

9.1.2021 Licenční seminář

23.1.2021 Školení trenérů

 

 

Informace ke školení trenérů 2.třídy a 1.třídy

Školení probíhá dlouhodobě ve spolupráci s trenérskou školou při  FTVS UK v Praze (Fakulta tělesné výchovy a sportu University Karlovy). ČFTKFS zajišťuje specializaci (praktické cvičení) a FTVS UK zajištuje obecnou část (vědecký základ sportovního tréninku). Přihlášky zasílají trenéři na adresu ČFTKFS.

 

 

Historie:

Dokumenty ke stažení

Seznam nositelů STV DAN
PDF soubor (191.46 KB)