ČESKÁ FEDERACE TRADIČNÍHO KARATE FUDOKAN SHOTOKAN

Czech Open Karate Cup-Sensei Rachmy Soebajo Open Cup

 

2.3.2021 Náhledy do soutěžních videí byly ukončeny, připravujeme pro vás další soutěže

 

Ve dnech 20.-21.února 2021 jsme uspořádali mezinárodní online soutěž Czech Open Karate Cup – 22.ročník poháru sensei Rachmy Soebajo. Soutěž se konala pod záštitou Národní sportovní agentury.

Soutěže se zúčastnilo 250 závodníků z 35 klubů ze sedmi zemí: Indonésie, Rumunska, Indie, Norska, Ruska, Arménie a ČR. Celkem bylo otevřeno 96 disciplín pro všechny věkové kategorie (děti, mládeže, dospělé), což obsahuje přijetí do soutěže kolem 800 soutěžních videí.

Na rozhodování se podílelo 25 rozhočích, kteří byli rozděleni do 5 skupin, tedy rozhodování probíhalo souběžně na 5  virtuálních tatami.

Děkujeme všem účastníkům, kteří se v této těžké době rozhodli zúčastnit se naší soutěže, cvičili na tatami nebo doma v obýváku, v garážích nebo venku na sněhu. Závodníkům, které neodradil ani sníh a venkovní teploty pod 0 stupňů,  bychom rádi udělili odznak "Snow warrior badge". Děkujeme trenérům a zvláště také rodičům, kteří se podíleli na přípravě a natáčení soutěžních videí.

Na fotografiích níže je slavnostní předání cen závodníkům z indonéského klubu Brawijaya Majalengka ze Západní Jávy. Ceny předává starosta Dr. H. Karna Sobahi MM.Pd. Předávání cen probíhá postupně, protože mezi indonéskými kluby jsou obrovské vzdálenosti. Naší soutěže se účastnili závodníci z pěti indonéských ostrovů.

Galerie bude průběžně doplňována o další fotografie vítězů, které můžete zasílat na mail fudokan@volny.cz.

Poháry pro ČR a Evropu se vyrábí v Praze a jsou mírně odlišné od pohárů v Indonésii, které se vyrábí v přímo v Indonésii.

 

Dokumenty ke stažení