ČESKÁ FEDERACE TRADIČNÍHO KARATE FUDOKAN SHOTOKAN

Rozhodčí s registrací ČFTKFS

 

MEZINÁRODNÍ        
ROZHODČÍ        
         
 
Ing.Rachmy Soebajo Ing.Diana Soebajová Adam Soebajo Rostislav Hrubý  
9 Dan 5 Dan 5 Dan 3 Dan  
mezinárodní rozhodčí mezinárodní rozhodčí mezinárodní rozhodčí mezinárodní rozhodčí  
Kata licence A
Kata licence A
Kata licence A
Kata licence A  
Kumite licence A
Kumite licence A
Kumite licence A Kumite licence B  
         
 
Libor Škařupa Mgr.Martin Staníček Bc.Václav Cetl Ing.Darina Škařupová  
3 Dan 3 Dan 3 Dan 3 Dan  
mezinárodní rozhodčí mezinárodní rozhodčí mezinárodní rozhodčí mezinárodní rozhodčí  
  Kata licence B Kata licence B    
  Kumite licence B Kumite licence B    
         
     
Ing.Jan Hubáček Dr.Pavel Schwanzer      
1 Dan 1 Dan      
mezinárodní rozhodčí mezinárodní lékařský      
kategorie C rozhodčí kat. C      
         
NÁRODNÍ ROZHODČÍ        
I.TŘÍDY        
         
 
Ing.Rachmy Soebajo Ladislav Kříž Petr Suja,MBA Ivo Koželuh  
9 Dan 6 Dan 5 Dan 5 Dan  
rozhodčí I.třídy rozhodčí I.třídy rozhodčí I.třídy rozhodčí I.třídy  
         
 
Ing.Diana Soebajová Adam Soebajo Milan Houfek Miroslav Koťa  
5 Dan 5 Dan 4 Dan 4 Dan  
rozhodčí I.třídy rozhodčí I.třídy rozhodčí I.třídy rozhodčí I.třídy  
         
 
Marek Hruška Saod Hawaz
Doc.Ing.Petr Tůma,Dr
Mgr.Lenka Vinšová  
4 Dan 3 Dan 3 Dan 3 Dan  
rozhodčí I.třídy
rozhodčí I.třídy
rozhodčí I.třídy
rozhodčí I.třídy
 
         
 
Bc.Václav Cetl Mgr.Martin Staníček Ing.Petr Kučera Ing.Darina Škařupová  
3 Dan 3 Dan 3 Dan 3 Dan  
rozhodčí I.třídy
rozhodčí I.třídy
rozhodčí I.třídy
rozhodčí I.třídy
 
         
       
Libor Škařupa        
3 Dan        
rozhodčí I.třídy        
         
NÁRODNÍ ROZHODČÍ        
II.TŘÍDY        
         
 
Martin Pokorný
Rostislav Hrubý
Miroslav Dušek Mgr.Jiří Purš  
6 Dan 3 Dan 3 Dan 3 Dan  
rozhodčí II.třídy rozhodčí II.třídy rozhodčí II.třídy rozhodčí II.třídy  
         
 
Ing.Eva Zemanová PhD Karel Minichbauer Ladislav Tranta Mgr.Jitka Čihounková  
2 Dan 2 Dan 2 Dan 3 Dan  
rozhodčí II.třídy rozhodčí II.třídy rozhodčí II.třídy rozhodčí II.třídy  
         
   
Mgr.Jan Okleštěk Michal Sobola Dr.Pavel Schwanzer    
1 Dan 1 Dan 1 Dan    
rozhodčí II.třídy
rozhodčí II.třídy
rozhodčí II.třídy
   
         
         
NÁRODNÍ ROZHODČÍ        
III.TŘÍDY        
         
 
Antonín Jarý  Jan Kozák Tomáš Kutnohorský  Ing.Jan Hubáček  
3 Dan 2 Dan 1 Dan  1 Dan  
ozhodčí III.třídy  rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy  rozhodčí III.třídy  
         
         
 
Zdeněk Jalovecký Patrik Bartoš Tomáš Zummer Jiří Soušek  
1 Dan 1 Dan 1 Dan 1 Dan  
rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy  
         
 
Roman Pecha Dana Slováková Milan Fengl Jana Ženíšková  
1 Dan 1 kyu 1 kyu 1 kyu  
rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy  
         
   
Miroslav Vajrauch Jozef Urík Jan Slaba Pavel Kučera  
1 kyu 2 kyu 2 kyu 1 Dan  
rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy
rozhodčí III.třídy
 
         
         
ROZHODČÍ        
IV.TŘÍDY        
         
Filip Smíšek Jakub Novák Michael Hecht Natálie Hrušková  
1 Dan 1 Dan 1 Dan 1 Dan  
rozhodčí IV.třídy rozhodčí IV.třídy rozhodčí IV.třídy rozhodčí IV.třídy  
         
Adriana Ocvirková Tereza Staníčková Teodor Andre Mišun    
1 Dan 1 kyu 1 kyu    
rozhodčí IV.třídy rozhodčí IV.třídy rozhodčí IV.třídy    

 

 

 

KALENDÁŘ AKCÍ 2021

Nejbližší akce jsou naplánované v online programech dle termínů sportovního kalendáře 2021 :


Termíny soutěží: DUBEN

2.kolo Národního poháru a Pohár nadějí TKF online 17.-18.04.2021


Termíny soutěží: BŘEZEN

1.kolo Národního poháru a Pohár nadějí TKF online 27.-28.03.2021


Termíny soutěží: ÚNOR

Czech Open Karate Cup online 19.02.-20.02-21.02.2021


Termíny školení online:

Školení rozhodčích 16.04.2021

Školení rozhodčích 10.04.2021

Školení rozhodčích 26.03.2021

Školení rozhodčích 13.03.2021

Školení rozhodčích 19.02.2021

Školení rozhodčích 06.02.2021

Školení rozhodčích 23.1.2021

Licenční seminář: 9.1.2021

 

 

 

 

HISTORIE