ČESKÁ FEDERACE TRADIČNÍHO KARATE FUDOKAN SHOTOKAN

Rozhodčí s registrací ČFTKFS

 

MEZINÁRODNÍ        
ROZHODČÍ        
         
 
Ing.Rachmy Soebajo Ing.Diana Soebajová Adam Soebajo Rostislav Hrubý  
9 Dan 5 Dan 5 Dan 3 Dan  
mezinárodní rozhodčí mezinárodní rozhodčí mezinárodní rozhodčí mezinárodní rozhodčí  
Kata licence A
Kata licence A
Kata licence A
Kata licence A  
Kumite licence A
Kumite licence A
Kumite licence A Kumite licence B  
         
 
Libor Škařupa Mgr.Martin Staníček Bc.Václav Cetl Ing.Darina Škařupová  
3 Dan 3 Dan 3 Dan 3 Dan  
mezinárodní rozhodčí mezinárodní rozhodčí mezinárodní rozhodčí mezinárodní rozhodčí  
  Kata licence B Kata licence B    
  Kumite licence B Kumite licence B    
         
     
Ing.Jan Hubáček Dr.Pavel Schwanzer      
1 Dan 1 Dan      
mezinárodní rozhodčí mezinárodní lékařský      
kategorie C rozhodčí kat. C      
         
NÁRODNÍ ROZHODČÍ        
I.TŘÍDY        
         
 
Ing.Rachmy Soebajo Ladislav Kříž Petr Suja,MBA Ivo Koželuh  
9 Dan 6 Dan 5 Dan 5 Dan  
rozhodčí I.třídy rozhodčí I.třídy rozhodčí I.třídy rozhodčí I.třídy  
         
 
Ing.Diana Soebajová Adam Soebajo Milan Houfek Miroslav Koťa  
5 Dan 5 Dan 4 Dan 4 Dan  
rozhodčí I.třídy rozhodčí I.třídy rozhodčí I.třídy rozhodčí I.třídy  
         
 
Marek Hruška Saod Hawaz
Doc.Ing.Petr Tůma,Dr
Mgr.Lenka Vinšová  
4 Dan 3 Dan 3 Dan 3 Dan  
rozhodčí I.třídy
rozhodčí I.třídy
rozhodčí I.třídy
rozhodčí I.třídy
 
         
 
Bc.Václav Cetl Mgr.Martin Staníček Ing.Petr Kučera Ing.Darina Škařupová  
3 Dan 3 Dan 3 Dan 3 Dan  
rozhodčí I.třídy
rozhodčí I.třídy
rozhodčí I.třídy
rozhodčí I.třídy
 
         
       
Libor Škařupa        
3 Dan        
rozhodčí I.třídy        
         
NÁRODNÍ ROZHODČÍ        
II.TŘÍDY        
         
 
Martin Pokorný
Rostislav Hrubý
Miroslav Dušek Mgr.Jiří Purš  
6 Dan 3 Dan 3 Dan 3 Dan  
rozhodčí II.třídy rozhodčí II.třídy rozhodčí II.třídy rozhodčí II.třídy  
         
 
Ing.Eva Zemanová PhD Karel Minichbauer Ladislav Tranta Mgr.Jitka Čihounková  
2 Dan 2 Dan 2 Dan 3 Dan  
rozhodčí II.třídy rozhodčí II.třídy rozhodčí II.třídy rozhodčí II.třídy  
         
   
Mgr.Jan Okleštěk Michal Sobola Dr.Pavel Schwanzer    
1 Dan 1 Dan 1 Dan    
rozhodčí II.třídy
rozhodčí II.třídy
rozhodčí II.třídy
   
         
         
NÁRODNÍ ROZHODČÍ        
III.TŘÍDY        
         
 
Antonín Jarý  Jan Kozák Tomáš Kutnohorský  Ing.Jan Hubáček  
3 Dan 2 Dan 1 Dan  1 Dan  
ozhodčí III.třídy  rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy  rozhodčí III.třídy  
         
         
 
Zdeněk Jalovecký Patrik Bartoš Tomáš Zummer Jiří Soušek  
1 Dan 1 Dan 1 Dan 1 Dan  
rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy  
         
 
Roman Pecha Dana Slováková Milan Fengl Jana Ženíšková  
1 Dan 1 kyu 1 kyu 1 kyu  
rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy  
         
 
Pavel Kučera Jozef Urík Jan Slaba MUDr.Bc.Aleš Grambal,PhD  
1 Dan 2 kyu 2 kyu    
rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy
rozhodčí III.třídy
 
         
     
Michal Málek Luděk Pokorný      
         
rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy      
         
ROZHODČÍ        
IV.TŘÍDY        
         
Filip Smíšek Jakub Novák Michael Hecht Natálie Hrušková  
1 Dan 1 Dan 1 Dan 1 Dan  
rozhodčí IV.třídy rozhodčí IV.třídy rozhodčí IV.třídy rozhodčí IV.třídy  
         
Adriana Ocvirková Tereza Staníčková Teodor Andre Mišun    
1 Dan 1 kyu 1 kyu    
rozhodčí IV.třídy rozhodčí IV.třídy rozhodčí IV.třídy    

 

 

 

KALENDÁŘ AKCÍ 2021

Nejbližší akce jsou naplánované v online programech dle termínů sportovního kalendáře 2021 :


Online školení nových rozhodčích každý pátek od 19.00. Informace a přihlášky: fudokan@volny.cz  


Termíny soutěží: ČERVEN

Prague Open Karate Cup mezinárodní online soutěž 5.6.2021


Termíny soutěží: KVĚTEN

Pohár ČFTKFS online 01.05.2021

3.kolo Národního poháru a Pohár nadějí TKF online 22.05-23.05.2021


Termíny soutěží: DUBEN

2.kolo Národního poháru a Pohár nadějí TKF online 17.-18.04.2021


Termíny soutěží: BŘEZEN

1.kolo Národního poháru a Pohár nadějí TKF online 27.-28.03.2021


Termíny soutěží: ÚNOR

Czech Open Karate Cup online 19.02.-20.02-21.02.2021


Termíny školení online:

Školení rozhodčích 29.05.2021

Školení rozhodčích 21.05.2021

Školení rozhodčích 30.04.2021

Školení rozhodčích 16.04.2021

Školení rozhodčích 10.04.2021

Školení rozhodčích 26.03.2021

Školení rozhodčích 13.03.2021

Školení rozhodčích 19.02.2021

Školení rozhodčích 06.02.2021

Školení rozhodčích 23.1.2021

Licenční seminář: 9.1.2021

 

 

 

 

HISTORIE


Dokumenty ke stažení