ČESKÁ FEDERACE TRADIČNÍHO KARATE FUDOKAN SHOTOKAN

Rozhodčí s registrací ČFTKFS

 

MEZINÁRODNÍ        
ROZHODČÍ        
         
 
Ing.Rachmy Soebajo Ing.Diana Soebajová Adam Soebajo Rostislav Hrubý  
9 Dan 5 Dan 5 Dan 3 Dan  
mezinárodní rozhodčí mezinárodní rozhodčí mezinárodní rozhodčí mezinárodní rozhodčí  
kategorie A kategorie A kategorie A    
         
 
Libor Škařupa Mgr.Martin Staníček Bc.Václav Cetl Ing.Darina Škařupová  
3 Dan 3 Dan 3 Dan 3 Dan  
mezinárodní rozhodčí mezinárodní rozhodčí mezinárodní rozhodčí mezinárodní rozhodčí  
  kategorie B kataegorie B    
         
     
Ing.Jan Hubáček Dr.Pavel Schwanzer      
1 Dan 1 Dan      
mezinárodní rozhodčí mezinárodní lékařský      
kategorie C rozhodčí      
         
NÁRODNÍ ROZHODČÍ        
I.TŘÍDY        
         
 
Ing.Rachmy Soebajo Ladislav Kříž Petr Suja Ivo Koželuh  
9 Dan 6 Dan 5 Dan 5 Dan  
rozhodčí I.třídy rozhodčí I.třídy rozhodčí I.třídy rozhodčí I.třídy  
         
 
Ing.Diana Soebajová Adam Soebajo Milan Houfek Miroslav Koťa  
5 Dan 5 Dan 4 Dan 4 Dan  
rozhodčí I.třídy rozhodčí I.třídy rozhodčí I.třídy rozhodčí I.třídy  
         
 
Marek Hruška Saod Hawaz
Doc.Ing.Petr Tůma
Lenka Vinšová  
4 Dan 3 Dan 3 Dan 3 Dan  
rozhodčí I.třídy
rozhodčí I.třídy
rozhodčí I.třídy
rozhodčí I.třídy
 
         
 
Bc.Václav Cetl Mgr.Martin Staníček Ing.Petr Kučera Ing.Darina Škařupová  
3 Dan 3 Dan 3 Dan 3 Dan  
rozhodčí I.třídy
rozhodčí I.třídy
rozhodčí I.třídy
rozhodčí I.třídy
 
         
       
Libor Škařupa        
3 Dan        
rozhodčí I.třídy        
         
NÁRODNÍ ROZHODČÍ        
II.TŘÍDY        
         
 
Martin Pokorný
Rostislav Hrubý
Miroslav Dušek Mgr.Jiří Purš  
6 Dan 3 Dan 3 Dan 3 Dan  
rozhodčí II.třídy rozhodčí II.třídy rozhodčí II.třídy rozhodčí II.třídy  
         
 
Ing.Eva Zemanová PhD Karel Minichbauer Ladislav Tranta Mgr.Jitka Čihounková  
2 Dan 2 Dan 2 Dan 2 Dan  
rozhodčí II.třídy rozhodčí II.třídy rozhodčí II.třídy rozhodčí II.třídy  
         
   
Mgr.Jan Okleštěk Michal Sobola Dr.Pavel Schwanzer    
2 Dan 1 Dan 1 Dan    
rozhodčí II.třídy
rozhodčí II.třídy
rozhodčí II.třídy
   
         
         
NÁRODNÍ ROZHODČÍ        
III.TŘÍDY        
         
 
Antonín Jarý  Jan Kozák Tomáš Kutnohorský  Ing.Jan Hubáček  
3 Dan 2 Dan 1 Dan  1 Dan  
ozhodčí III.třídy  rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy  rozhodčí III.třídy  
         
         
 
Zdeněk Jalovecký Patrik Bartoš Tomáš Zummer Jiří Soušek  
1 Dan 1 Dan 1 Dan 1 Dan  
rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy  
         
 
Roman Pecha Dana Slováková Milan Fengl Jana Ženíšková  
1 Dan 1 kyu 1 kyu 1 kyu  
rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy  
         
   
Miroslav Vajrauch Jozef Urík Jan Slaba    
1 kyu 2 kyu 2 kyu    
rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy rozhodčí III.třídy    
         
         
ROZHODČÍ        
IV.TŘÍDY        
         
         
         
         

 

EVIDENCE


Termíny školení: LEDEN

Licenční seminář: 9.1.2021

Školení rozhodčích 23.1.2021


HISTORIE