ČESKÁ FEDERACE TRADIČNÍHO KARATE FUDOKAN SHOTOKAN

Výsledky Prague Open Cup 2021

07.06. 2021

Ve dnech 5.-6. června 2021 jsme uspořádali mezinárodní online soutěž Prague Open Karate Cup. Soutěž se konala pod záštitou Národní sportovní agentury.

Soutěže se zúčastnilo 176 závodníků z 20ti klubů ze šesti zemí: Indonésie, Indie, Mongolska, Norska, Portugalska a ČR.

Soutěž byla otevřená pro všechny věkové kategorie, každá kategorie obsahovala 2-3 disciplíny a závodníci mohli cvičit v karategi nebo ve sportovním oblečení, ve vnitřním nebo venkovním prostředí (indoor-outdoor). Celkem bylo přijato do soutěže kolem 300 videí.

Na rozhodování se podílelo 24 rozhočích, kteří byli rozděleni do 6 skupin, tedy rozhodování probíhalo souběžně na 4  virtuálních tatami.

Děkujeme trenérům a zvláště také rodičům, kteří se podíleli na přípravě a natáčení soutěžních videí.

Výsledky soutěže jsou v příloze a nyní obdrží kluboví trenéři přístupová hesla do soutěže, která rozešlou svým členům, aby si všichni účastníci mohli prohlédnout soutěžní videa. Pokud se někdo rozhodne, že si nepřeje zveřejnit své video, může si video nyní uzavřít ve svém nastavení. Náhledy do soutěžních videí budou otevřeny od 8.6. do 10.6.2021 na fudokan.cz

V následujích dnech obdrží všichni účastníci elektronické diplomy. Medaile a poháry budou zaslané poštou na adresu klubu.

Dokumenty ke stažení

2021 Výsledky Prague Open Cup.pdf
PDF soubor (382.1 KB)