ČESKÁ FEDERACE TRADIČNÍHO KARATE FUDOKAN SHOTOKAN

Příprava na restart sportu

02.04. 2021

Na základě impulzů ze sportovního prostředí a s doporučením premiéra ČR připravila Národní sportovní agentura ve spolupráci s externími odborníky koncepci pro rozvolnění sportu v České republice.

ČFTKFS podporuje koncepci NSA pro rozvolnění sportu a také současnou kampaň “Restart sportu” v zastoupení iniciativy expertů a manažerů sportovních svazů a české trenérské akademie ČOV a NSA. Cílem je dostat téma restartu sportu do veřejného prostoru v co možná nejširší míře v připravovaných změnách protiepidemických opatřeních schvalovaných v příštím týdnu.  V příloze naleznete monitoring z posledních dvou dnů, týkající se tématu Restartu sportu.

Na restart sportu je třeba být připraven a proto ČFTKFS systematicky pokračuje v online školení trenérů, rozhodčích,  pořádá online tréninky mládeže a reprezentace (každý čtvrek a pátek), mezinárodní a národní soutěže podle našeho sportovního kalendáře.

Přípravě na restart sportu bude věnován i náš nadcházející online seminář ve dnech 10. - 11. dubna 2021 a očekáváme vaši účast.


Aktuálně platná nařízení: Covid info


Aktualizace dokumentů: 6.4.2021 Otevřená výzva k neprodlenému otevření mládežnického sportu