ČESKÁ FEDERACE TRADIČNÍHO KARATE FUDOKAN SHOTOKAN

Aktuální výsledkové seznamy/ historické výsledky ČFTKFS

Mistrovství světa Fudokan Karate 2019, Německo

8th World Fudokan Karate Championships
Mistrovství světa Fudokan karate kadetů, juniorů, seniorů
Světový pohár Fudokan Karate pro děti do 13 let

Datum a místo konání: 31.10-3.11.2019 Německo, Sindelfingen (u Stuttgartu)
trenér reprezentace a mládeže: Ing.Rachmy Soebajo, 9 Dan
 
Výsledky:

Světový pohár Fudokan karate dětí do 13 let - celkem 57 závodníků ČR
Počet medailí celkem: 34 / 7x zlato, 9x stříbro, 18x bronz

Mistrovství světa Fudokan karate kadetů, juniorů, seniorů, veteránů -celkem 55 závodníků ČR
Počet medailí celkem: 19 / 
3x zlato, 7x stříbro, 9x bronz


 

VÝSLEDKY ČESKÉHO TÝMU:

WFF WORLD FUDOKAN CUP FOR CHILDREN
Světový pohár Fudokan Karate dětí do 13 let-

SPORT KARATE: Kategorie A chlapci 7 let a mladší skupina 9 – 6 kyu
1.místo kata – Jan Roušal, Karate Teplice
2.místo kata – Filip Červený, Fudokan Karate Brno
3.místo kata – Jakub Urík, Akademie TKF Praha

FUDOKAN KARATE: Kategorie B dívky 2011-2010
3. místo kihon kumite – Klementin Nývltová, Sport Union Ústí
SPORT KARATE: Kategorie B dívky 8 – 9 let skupina 9 – 6 kyu
1. místo kata - Iveta Vondráková, Sport Union Ústí
2. místo kata - Klementina Nývltová, Sport Union Ústí
3. místo kata - Zuzana Vondráková, Sport Union Ústí

FUDOKAN KARATE: Kategorie B chlapci 2011-2010 skupina 9 – 7 kyu
3. místo kata – Marek Pokorný, Fudokan Karate Brno
2. místo kata tým - Filip Hartman, Jakub Urík, David Komínek, Akademie TKF Praha
SPORT KARATE: Kategorie B chlapci 8 – 9 let skupina 9 – 6 kyu
3. místo kata – Filip Hartman, Akademie TKF Praha
2. místo kumite -35kg – Filip Matouš, KTK Olomouc

FUDOKAN KARATE: Kategorie C dívky 2009-2008 skupina 6 – 5 kyu
2. místo kata - Karolína Miková, Karate Bystrc Brno

SPORT KARATE: Kategorie C dívky 10-11 let skupina 5 kyu - Dan
3. místo kata - Karolína Miková, Karate Bystrc Brno

FUDOKAN KARATE: Kategorie C chlapci 2009-2008 skupina 9 – 7 kyu
2. místo kata tým - Adam Kingham, Jakub Slaba, Michael Gondek, Akademie TKF Praha

SPORT KARATE: Kategorie C chlapci 10-11 let skupina 9 – 6 kyu
1. místo kata – Jiří Roušal, Karate Teplice
2. místo kata – Daniel Kučerovský, Fudokan Karate Brno
Kategorie C chlapci 2009-2008 skupina 3 kyu-Dan
3. místo kata Teodor Brančík, Fudokan Karate Brno
SPORT KARATE: Kategorie C chlapci 10-11 let skupina 5 kyu-Dan
3.místo kata – Ondřej Linc, Karate Teplice
2.místo kumite -40kg – Petr Dítě, KTK Olomouc

FUDOKAN KARATE: Kategorie D dívky 2007-2006 skupina 6- 5 kyu
3. místo kata – Kateřina Kořenová, EHK Ústí
1. místo kata tým – Barbora Staníčková, Eliška Smetanová, Adéla Kadlecová, Fudokan Karate Brno
3. místo jyu ippon kumite tým – Barbora Staníčková, Eliška Smetanová, Adéla Kadlecová, Fudokan Karate Brno
SPORT KARATE: Kategorie D dívky 12-13 let skupina 9 – 6 kyu
1. místo kata – Kateřina Kořenová, EHK Ústí
3. místo kata – Karolína Kosová, EHK Ústí
Kategorie D dívky 12-13 let skupina 5 kyu - Dan
1. místo kata – Adéla Čepičková, Sport Union Ústí
3. místo kata - Eliška Smetanová, Fudokan Karate Brno
3. místo kumite -42kg– Klára Škařupová, KTK Olomouc

SPORT KARATE: Kategorie D chlapci 12-13 let skupina 9 – 6 kyu
3.místo kumite -50kg – Martin Zachoval , KTK Olomouc
3.místo kata – Martin Zachoval, KTK Olomouc

Kategorie D chlapci 12-13 let skupina 5 kyu – Dan
1.místo kumite -42kg - Viktor Škařupa, KTK Olomouc
2. místo kata – Kimi Zita, Sport Union Ústí
3. místo kata – Petr Peterka, Sport Union Ústí
3. místo kumite -45kg - David Brtník ,Karate Bystrc Brno
3. místo kumite -50 kg - Albert Schwanzer,Karate Bystrc Brno


WFF WORLD FUDOKAN CHAMPIONSHIPS
Mistrovství světa Fudokan karate – kadet-junior-senior

SPORT KARATE: Kategorie kadet 2005-2004
3. místo kata –Matěj Pavel, Sport Union Ústí
3. místo kata - Lukáš Kawulok, Fudokan Karate Brno

FUDOKAN KARATE: Kategorie Junior 2003-2002-2001
2. místo kata tým ženy– Tereza Staníčková, Simona Trtílková, Tereza Křivánková, Fudokan Karate Brno
1. místo kata – Pavel Kučera, Fudokan Karate Brno
4. místo enbu mix – Simona Trtílková, Jakub Richter, Fudokan Karate Brno
4. místo enbu muži – Filip Smíšek, Teodor Mišun, Fudokan Karate Brno
SPORT KARATE: Kategorie Junior 16-17 let
3. místo kata - Simona Trtílková, Fudokan Karate Brno
3. místo kumite – Vojtěch Malecha, Akademie TKF Praha
3. místo kata tým - Jindřiška Jermářová, Michaela Kutnohorská, Adéla Kolářová, Akademie TKF Praha
3. místo kata – Michael Hecht, KTK Olomouc

Kategorie Junior 2000-1999 
2. místo enbu mix – Michaela Kutnohorská, Tomáš Kutnohorský, Akademie TKF Praha
3. místo enbu mix – Vít Kučerovský, Tereza Křivánková, Fudokan Karate Brno
4. místo enbu muži – Tomáš Zummer, Jan Mackovčak, Akademie TKF Praha
SPORT KARATE: Kategorie Junior 18-20 let
2.místo kata tým - Jan Mackovčak, Tomáš Zummer, Tomáš Kutnohorský, Akademie TKF Praha

FUDOKAN KARATE Kategorie Senior mladší 21-34
3. místo kumite tým - Ladislav Tranta, Karel Minichbauer, Robin Šimánek, Akademie TKF Praha

FUDOKAN KARATE Kategorie Senior starší 35-49
1.místo kata tým- Martin Staníček, Václav Cetl, Rostislav Hrubý,
4.místo enbu - Martin Staníček, Václav Cetl, Fudokan Karate Brno
SPORT KARATE Kategorie Masters (35-50)
2. místo kata muži – Pavel Schwanzer, Karate Bystrc Brno
1. místo kata tým ženy– Lenka Vinšová, Simona Trtílková, Štěpánka Jalovecká, EHK Ústí

FUDOKAN KARATE Kategorie Veterans +50
2. místo fukugo - Martin Pokorný, Karate Bystrc Brno
2. místo kumite - Martin Pokorný, Karate Bystrc Brno
SPORT KARATE Kategorie Veterans +50
2. místo kata – Josef Rajchert, Sport Union Ústí


Mistrovství Evropy Fudokan Karate 2018, Slovinsko, Portorož - 6.-9.prosince 2018

 


Historické výsledky:

Významné úspěchy našich reprezentantů za období 1994-2017

I. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan juniorů, 23.- 24.10.1993, Zallagerze, Maďarsko
Petr Suja, Ladislav Pokorný, Petr Mikeš - 2. místo kata tým
Petr Suja - 3.místo kumite jednotlivců.

Evropský pohár tradičního karate Fudokan, 06/1993 Rimini, Itálie
Ladislav Kříž - 2.místo kumite senior
Saod Hawaz - 3.místo kata senior

Mistrovství Evropy ETKF senior 06/1994, Passau, Německo
Ladislav Kříž, Petr Suja, Ladislav Pokorný - 5.místo kumite tým

Mistrovství světa ITKF senior 1994, Treviso, Itálie
Účast: Ladislav Kříž, Petr Suja, Ladislav Pokorný, Antonín Jarý, Saod Hawaz, Zbyněk Vinš

Prague Open Cup Traditional Karate – senior, 12/1994, Praha

Marcela Kubíčková - 3. místo kata
Petr Suja, Ladislav Pokorný, Zbyněk Vinš - 2. místo kata tým
Petr Suja - 3. místo fukugo

III. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan senior, 9.-10.12.1995, Praha
Petr Suja, Ladislav Kříž, Eduard Šmidt – 3. místo kumite tým

International Traditional Karate Cup,cadet, 6/1995, Cervia, Itálie
Diana Soebajová - 2.místo kata
Michael Borovička – 3.místo kata
Mistrovství Evropy ETKF senior, Bukurešť, 5/1996 Rumunsko
Ladislav Kříž, Petr Suja, František Prokop - 3.místo kumite tým

Euro Asia Cup Traditional Karate senior, 08/1996, Dillí, Indie
2.místo kumite a 3.místo kata – Petr Suja

I. Klubové Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan senior, 03/1997, Praha
Martin Pokorný – 1.místo kumite jednotlivci senior
Lenka Smetáková, František Prokop – 1.místo enbu mix
Diana Soebajová- 3. místo kata ženy
Petr Suja, Ladislav Pokorný, Ladislav Kříž- 3.místo kata tým

Euro Asia Cup Traditional Karate, 04/1997, Dillí Indie                                                                    
Petr Suja -1.místo kumite a 3.místo kata senior

V. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan kadet a junior 1997, Budva, Jugoslávie
Adam Soebajo, Diana Soebajová - 2.místo enbu mix kadet
Lukáš Dudek, Martin Bělohlávek – 2.místo enbu kadet

2nd European Traditional Karate Games – (ETKF) 18. 5. 1997 Geleen, Holandsko
Adam Soebajo- 1. místo kata                                               
Adam Soebajo, Diana Soebajová - 2.místo enbu mix

VI. International Youg People Championship of Europe, 2-3.května 1998, Kragujevac, Jugoslavie
Adam Soebajo, 2.místo kata kadet
Adam Soebajo, Diana Soebajová - 2.místo enbu mix kadet

VI. Mistrovství Evropy Tradičního karate Fudokan senior 13.-14.12. 1998, Valjevo, Jugoslavie
Jana Dubnová - 2. místo kata ženy seniorky

2000-2002

VIII. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan kadetů, 26.4. 2000 – Praha
Adam Soebajo, Diana Soebajová - 2.místo enbu mix kadet
Jiří Baier, Michaela Tauchmanová – 3.místo enbu kadet

VIII. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan juniorů, 18.-19.11.2000 - Praha
Pavel Volštát, Pavel Sejkora, Pavel Heissler – 3.místo kata tým junioři
Miroslav Krásl – 3. místo fukugo junioři

IX. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan juniorů, 23.-26.03. 2001, Praha
Adam Soebajo, Pavel Šrámek, Jiří Kapoun - 3. místo kata tým junioři
Adam Soebajo, Diana Soebajová - 3. místo enbu mix junioři

III. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan klubů - senioři, 23.-26.03. 2001, Praha
Martin Pokorný - 1. místo kumite jednotlivci senioři

2002-2003

1st President Cup“ 2002, Turkmenistán
Petr Suja - 1.místo kumite, 1.místo kata senioři

X. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan 2002– Rumunsko
Šrámek, Kapoun, Jarůšek - 3.místo - kata tým junioři

XI. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan, kadet, senior, 25.-27.4. 2003, Praha
Ladislav Kříž, Petr Suja, Martin Pokorný, Karel Kašák - 1.místo kumite tým senioři
Martin Pokorný - 3.místo fukugo senioři
Václav Cetl, Michal Sobola, Pavel Hrubý – 3.místo kata tým senioři
Monika Klečková a Milan Jarůšek - 2.místo enbu mix kadet
Lenka Moravcová a Zdeněk Nanár - 3.místo enbu mix kadet
Vít Svoboda – 3.místo kumite dorostenci

Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan juniorů- 12/2003, Vranje, Bosna a Hercegovina
Soebajová Diana, Soebajo Adam - 2.místo enbu mix junioři

2004-2006

XII. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan-Shotokan kadet, junior, senior 26.-28.11.2004 - Praha
Diana Soebajová - 2.místo fukugo seniorky
Petr Suja, Ladislav Kříž, Martin Pokorný, Antonin Jary - 2.místo kumite tým senioři
Martin Pokorný - 2.místo fukugo muži, 3.místo kumite jednotlivci muži senioři
Adam Soebajo - 3.místo fukugo junioři
Václav Cetl, Michal Sobola, Pavel Hrubý – 3.místo kata tým muži
Jitka Čihounková, Klára Hanzlíková, Eliška Rigová – 3.místo kata tým ženy

XIII. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan-Shotokan 21,.22.5.2005, -Bělehrad Srbsko
Martin Pokorný – 3.místo kumite jednotlivci muži
Diana Soebajová - 4.místo kata ženy

2006-2007

XIV. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan-Shotokan - senioři, 24.-25.11.2006 Benevento, Itálie
Martin Pokorný – 3.místo kumite jednotlivci muži senioři (bez rozdílu vah)
Diana Soebajová – 4.místo fukugo ženy seniorky,

XV. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan-Shotokan 27.-30.dubna 2007- Rusko
Diana Soebajová - 3.místo fukugo ženy

2008-2009

II. Mistrovství světa tradičního karate Fudokan-Shotokan 2008, Lodž Polsko
Diana Soebajová - 5.-8.místo fukugo ženy

XVI. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan-Shotokan, 2008, Praha
Jitka Čihounková + Michal Husták - 4.místo En.bu mix

XVII. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan-Shotokan 2009 - Polsko
Diana Soebajová - 6.místo kata ženy, Diana Soebajová - 5.-8.místo fukugo ženy

2010-2011

Slovakia Open, Bratislava 2010
Jan Kozák – 1.místo kata kadet
Klára Šťastná – 3.místo kata kadetky
Radek Moravec – 1.místo kumite dorostenci
Diana Soebajová – 1.místo kata ženy
 

III. Mistrovství světa tradičního karate Fudokan-Shotokan 2010, Bělehrad, Srbsko
Diana Soebajová - 5.-8.místo fukugo seniorky
Klára Šťastná - 6.místo kata dorostenky

IV.Mistrovství světa tradičního karate Fudokan-Shotokan, Bělehrad 2011
Diana Soebajová – 5-8.místo fukugo
Jan Kozák – 5.-8 místo kata

2012

Mistrovství Evropy TKFS Polsko 2012
Václav Cetl, Rostislav Hrubý, Pavel Tichý - 2.místo kata tým senioři
Diana Soebajová, Pavel Řezníček - 3.místo En-bu

2013

Mistrovství světa karate Fudokan Praha 2013
3.místo kumite tým senioři - Suja Petr, Pokorný Martin, Kříž Ladislav
2.místo kumite jednotlivci senioři - Pokorný Martin
3. místo kumite jednotlivci senioři - Suja Petr
3.místo kata tým kadet - Květoň Jakub, Květoň Václav,Kučerovský Vít

2015

Mistrovství Evropy karate Fudokan, Itálie, Neapol 2015

1.místo kumite senior - Martin Pokorný

3.místo enbu muži junior - Jan Kozák a Tomáš Kutnohorský

5.-8.místo kata kadet - Tomáš Kutnohorský

3.místo kata tým děti C - Filip Smíšek, Sali Aydin, Petr Novotný

Mistrovství světa karate Fudokan - Srbsko 2015

3.místo kumite tým senioři - Martin Pokorný, Petr Suja, Antonín Jarý

3.místo fukugo senioři - Martin Pokorný

2016

 Mistrovství Evropy Fudokan Karate - Polsko 2016

  • Kategorie st.senioři:

  • 1.místo v kumite týmů - Antonín Jarý, Martin Pokorný, Ladislav Kříž, Petr Suja
    2.místo fukugo, 3.místo kumite - Petr Suja
    3.místo fukugo, 3.místo kumite - Martin Pokorný
    4.místo kata jednotlivě - Pavel Schwanzer

Kategorie ml.senioři:
3.místo v kumite týmů - Jan Hubáček, Ladislav Tranta, Karel Minichbauer, Jan Kozák
3.místo enbu muži - Václav Cetl, Martin Staníček
4.místo kata týmů - Václav Cetl, Martin Staníček, Rostislav Hrubý

Kategorie kadet:
2.místo kata jednotlivě - Pavel Kučera
4.místo kata tým - Vít Kučerovský, Pavel Kučera, Jakub Květoň

Kategorie děti 12-13 let
3.místo kata tým - Filip Smíšek, Petr Novotný, Sali Aydin
3.místo kihon kumite - Anežka Čechová

  • 2017

Mistrovství světa Fudokan Karate - Rumunsko

kadet 14-15 let
1.místo kata kadet – Pavel Kučera
2.místo enbu mix kadeti – Tereza Staníčková, Pavel Kučera
5.místo en-bu muži kadet - Kaluža Lukáš, Richter Jakub
6.místo en-bu muži kadet- Smíšek Filip, Mišun Andre
5.místo kata tým muži kadeti - Kučera Pavel, Richter Jakub, Kawulok Lukáš

senior 21-34 let
4.místo enbu muži – Kutnohorský Tomáš, Hubáček Jan

senior 35-49 let
1.místo enbu muži – Staníček Martin, Cetl Václav
1.místo kata tým - Staníček Martin, Cetl Václav, Hrubý Rostislav

veteráni (50-55 let)
1.místo kata, 1.místo kumite – Pokorný Martin
 

Kata 8-6 kyu chlapci 2009-2008 U9
1.místo – Linc Ondřej
3.místo – Than Binh Nguyen
3.místo – Bukvald Vojtěch

Kata 8-6 kyu dívky 2007-2006 U11
1.místo kata – Smetanová Eliška
2.místo kata – Kadlecová Adéla
3.místo kata – Jurtíková Terezie
3.místo kata - Staníčková Barbora

Kata 8- 6 kyu chlapci 2007-2006 U11
3.místo – Ščuglík Filip
3.místo – Reichardt David
5.místo – Všetečka Martin

Kata 8-5 kyu dívky 2005-2004 U13
1.místo - Fialová Eliška
3.místo – Hrdá Sára
3.místo – Reichardtová Aneta

Kata 8-6 kyu chlapci 2005-2004 U13
1.místo – Moník Štěpán
2.místo – Kučera Ondřej
3.místo – Poledník Jan
3.místo – Janáček Vojtěch

Kata 5 – 1 kyu chlapci 2005-2004 U13
1.místo – Kawulok Lukáš
 

 

 

Dokumenty ke stažení