Zpráva a oficiální výsledky z Mistrovství světa 2017

Vytvořeno: 07.11. 2017

Seznam


Zpráva z Mistrovství světa 2017

Datum a místo konání: 2.-6.listopadu 2017, Cluj, Rumunsko
Název:
7th World Fudokan Karate Championship (kadet, junior, senior)
7th World Children Cup (děti do 13 let)
WFF World General Karate Games

 

 

Počet účastníků: 114 osob

Realizační tým: 2 osoby
Závodníci: 70 osob
Děti do 13 let, 42 osob
Kadet 12 osob, počet startů 41
Junior 8 osob, počet startů 23
Senior 8 osob, počet startů 19
Oddíloví trenéři: 6 osob
Doprovod: 36 osob

Výsledky:
7th World Fudokan Karate Championship (kadet, junior, senior)
kadet 14-15 let

1.místo kata kadet – Pavel Kučera
2.místo enbu mix kadeti – Tereza Staníčková, Pavel Kučera

5.místo en-bu muži kadet - Kaluža Lukáš, Richter Jakub
6.místo en-bu muži kadet- Smíšek Filip, Mišun Andre

5.místo kata tým muži kadeti - Kučera Pavel, Richter Jakub, Kawulok Lukáš

senior 21-34 let
4.místo enbu muži – Kutnohorský Tomáš, Hubáček Jan

 


senior 35-49 let
1.místo enbu muži – Staníček Martin, Cetl Václav
1.místo kata tým - Staníček Martin, Cetl Václav, Hrubý Rostislav


veteráni (50-55 let)
1.místo kata – Pokorný Martin
1.místo kumite – Pokorný Martin

 

7th World Children Cup (děti do 13 let, bez rozdílu STV)
dívky C 10-11 let
5.-8.místo kata - Škařupová Klára
5.-8.místo kihon - Škařupová Klára

 

 

dívky 12-13 let
3.místo jyu ippon kumite tým – Ocvirková Adriana, Homolová Nicol, Doubravová Natálie
4.místo kata tým- Hrdá Sára, Reichardtová Aneta, Fialová Eliška
5.místo kata tým – Ocvirková Adriana, Homolová Nicol, Doubravová Natálie

Kata - postup do 1.kola:
David Brtník (2007)
Sára Hrdá (2005)
Kata – postup do 2.kola
Albert Schwanzer (2007)
Yann Berlandi (2006)
Anežka Čechová (2004)

Jyu ippon kumite - postup do 1kola
David Brtník (2007)

Další pořadí 5.-16 místo bude doplněno
 

 

WFF World General Karate Games (děti do 13 let, skupiny dle STV)
Kata 8-6 kyu chlapci 2009-2008

1.místo – Linc Ondřej
3.místo – Than Binh Nguyen
3.místo – Bukvald Vojtěch
Kata 8-6 kyu dívky 2007-2006
1.místo kata – Smetanová Eliška
2.místo kata – Kadlecová Adéla
3.místo kata – Jurtíková Terezie
3.místo kata - Staníčková Barbora


Kata 8- 6 kyu chlapci 2007-2006
3.místo – Ščuglík Filip
3.místo – Reichardt David
5.místo – Všetečka Martin
Kata 8-5 kyu dívky 2005-2004
1.místo - Fialová Eliška
3.místo – Hrdá Sára
3.místo – Reichardtová Aneta

   


Kata 8-6 kyu chlapci 2005-2004
1.místo – Moník Štěpán
2.místo – Kučera Ondřej
3.místo – Poledník Jan
3.místo – Janáček Vojtěch
Kata 5 – 1 kyu chlapci 2005-2004
1.místo – Kawulok Lukáš

 

 Fotografie

 Další fotografie z MS můžete zasílat na mail fudokan@volny.cz

Admin © 2011 Česká federace tradičního karate Fudokan-Shotokan