Výsledky Mistrovství světa 2019

Vytvořeno: 06.11. 2019

Seznam


8th World Fudokan Karate Championships
Mistrovství světa Fudokan karate kadetů, juniorů, seniorů
Světový pohár Fudokan Karate pro děti do 13 let

Datum a místo konání: 31.10-3.11.2019 Německo, Sindelfingen (u Stuttgartu)
trenér reprezentace a mládeže: Ing.Rachmy Soebajo, 9 Dan
 
Výsledky:

Světový pohár Fudokan karate dětí do 13 let - celkem 57 závodníků ČR
Počet medailí celkem: 34
7x zlato, 9x stříbro, 18x bronz

Mistrovství světa Fudokan karate kadetů, juniorů, seniorů, veteránů -celkem 55 závodníků ČR
Počet medailí celkem: 19

3x zlato, 7x stříbro, 9x bronz


 

VÝSLEDKY ČESKÉHO TÝMU:

WFF WORLD FUDOKAN CUP FOR CHILDREN
Světový pohár Fudokan Karate dětí do 13 let-

SPORT KARATE:
Kategorie A chlapci 7 let a mladší skupina 9 – 6 kyu
1.místo kata – Jan Roušal, Karate Teplice
2.místo kata – Filip Červený, Fudokan Karate Brno
3.místo kata – Jakub Urík, Akademie TKF Praha

FUDOKAN KARATE:
Kategorie B dívky 2011-2010
3. místo kihon kumite – Klementin Nývltová, Sport Union Ústí
SPORT KARATE:
Kategorie B dívky 8 – 9 let skupina 9 – 6 kyu
1. místo kata - Iveta Vondráková, Sport Union Ústí
2. místo kata - Klementina Nývltová, Sport Union Ústí
3. místo kata - Zuzana Vondráková, Sport Union Ústí

FUDOKAN KARATE:
Kategorie B chlapci 2011-2010 skupina 9 – 7 kyu
3. místo kata – Marek Pokorný, Fudokan Karate Brno
2. místo kata tým - Filip Hartman, Jakub Urík, David Komínek, Akademie TKF Praha
SPORT KARATE:
Kategorie B chlapci 8 – 9 let skupina 9 – 6 kyu
3. místo kata – Filip Hartman, Akademie TKF Praha
2. místo kumite -35kg – Filip Matouš, KTK Olomouc

FUDOKAN KARATE:
Kategorie C dívky 2009-2008 skupina 6 – 5 kyu
2. místo kata - Karolína Miková, Karate Bystrc Brno

SPORT KARATE:
Kategorie C dívky 10-11 let skupina 5 kyu - Dan
3. místo kata - Karolína Miková, Karate Bystrc Brno

FUDOKAN KARATE:
Kategorie C chlapci 2009-2008 skupina 9 – 7 kyu
2. místo kata tým - Adam Kingham, Jakub Slaba, Michael Gondek, Akademie TKF Praha

SPORT KARATE:
Kategorie C chlapci 10-11 let skupina 9 – 6 kyu
1. místo kata – Jiří Roušal, Karate Teplice
2. místo kata – Daniel Kučerovský, Fudokan Karate Brno
Kategorie C chlapci 2009-2008 skupina 3 kyu-Dan
3. místo kata Teodor Brančík, Fudokan Karate Brno
SPORT KARATE:
Kategorie C chlapci 10-11 let skupina 5 kyu-Dan
3.místo kata – Ondřej Linc, Karate Teplice
2.místo kumite -40kg – Petr Dítě, KTK Olomouc

FUDOKAN KARATE:
Kategorie D dívky 2007-2006 skupina 6- 5 kyu
3. místo kata – Kateřina Kořenová, EHK Ústí
1. místo kata tým – Barbora Staníčková, Eliška Smetanová, Adéla Kadlecová, Fudokan Karate Brno
3. místo jyu ippon kumite tým – Barbora Staníčková, Eliška Smetanová, Adéla Kadlecová, Fudokan Karate Brno
SPORT KARATE:
Kategorie D dívky 12-13 let skupina 9 – 6 kyu
1. místo kata – Kateřina Kořenová, EHK Ústí
3. místo kata – Karolína Kosová, EHK Ústí
Kategorie D dívky 12-13 let skupina 5 kyu - Dan
1. místo kata – Adéla Čepičková, Sport Union Ústí
3. místo kata - Eliška Smetanová, Fudokan Karate Brno
3. místo kumite -42kg– Klára Škařupová, KTK Olomouc

SPORT KARATE:
Kategorie D chlapci 12-13 let skupina 9 – 6 kyu
3.místo kumite -50kg – Martin Zachoval , KTK Olomouc
3.místo kata – Martin Zachoval, KTK Olomouc

Kategorie D chlapci 12-13 let skupina 5 kyu – Dan
1.místo kumite -42kg - Viktor Škařupa, KTK Olomouc
2. místo kata – Kimi Zita, Sport Union Ústí
3. místo kata – Petr Peterka, Sport Union Ústí
3. místo kumite -45kg - David Brtník ,Karate Bystrc Brno
3. místo kumite -50 kg - Albert Schwanzer,Karate Bystrc Brno



WFF WORLD FUDOKAN CHAMPIONSHIPS
Mistrovství světa Fudokan karate – kadet-junior-senior

 

SPORT KARATE:
Kategorie kadet 2005-2004
3. místo kata –Matěj Pavel, Sport Union Ústí
3. místo kata - Lukáš Kawulok, Fudokan Karate Brno

FUDOKAN KARATE:
Kategorie Junior 2003-2002-2001
2. místo kata tým ženy– Tereza Staníčková, Simona Trtílková, Tereza Křivánková, Fudokan Karate Brno
1. místo kata – Pavel Kučera, Fudokan Karate Brno
4. místo enbu mix – Simona Trtílková, Jakub Richter, Fudokan Karate Brno
4. místo enbu muži – Filip Smíšek, Teodor Mišun, Fudokan Karate Brno
SPORT KARATE:
Kategorie Junior 16-17 let
3. místo kata - Simona Trtílková, Fudokan Karate Brno
3. místo kumite – Vojtěch Malecha, Akademie TKF Praha
3. místo kata tým - Jindřiška Jermářová, Michaela Kutnohorská, Adéla Kolářová, Akademie TKF Praha
3. místo kata – Michael Hecht, KTK Olomouc

Kategorie Junior 2000-1999
2. místo enbu mix – Michaela Kutnohorská, Tomáš Kutnohorský, Akademie TKF Praha
3. místo enbu mix – Vít Kučerovský, Tereza Křivánková, Fudokan Karate Brno
4. místo enbu muži – Tomáš Zummer, Jan Mackovčak, Akademie TKF Praha
SPORT KARATE:
Kategorie Junior 18-20 let
2.místo kata tým - Jan Mackovčak, Tomáš Zummer, Tomáš Kutnohorský, Akademie TKF Praha

FUDOKAN KARATE
Kategorie Senior mladší 21-34
3. místo kumite tým - Ladislav Tranta, Karel Minichbauer, Robin Šimánek, Akademie TKF Praha

FUDOKAN KARATE
Kategorie Senior starší 35-49
1.místo kata tým- Martin Staníček, Václav Cetl, Rostislav Hrubý,
4.místo enbu - Martin Staníček, Václav Cetl
Fudokan Karate Brno
SPORT KARATE
Kategorie Masters (35-50)
2. místo kata muži – Pavel Schwanzer, Karate Bystrc Brno
1. místo kata tým ženy– Lenka Vinšová, Simona Trtílková, Štěpánka Jalovecká, EHK Ústí

FUDOKAN KARATE
Kategorie Veterans +50
2. místo fukugo - Martin Pokorný, Karate Bystrc Brno
2. místo kumite - Martin Pokorný, Karate Bystrc Brno
SPORT KARATE
Kategorie Veterans +50
2. místo kata – Josef Rajchert, Sport Union Ústí

 

Admin © 2011 Česká federace tradičního karate Fudokan-Shotokan