Prague Open Karate Cup

Vytvořeno: 01.05. 2016

Seznam


Dne 24.dubna 2016 jsme pořádali Prague Open Karate Cup ve sportovní hale Sparta Arena Praha, pod záštitou Bohuslava Sobotky předsedy vlády ČR a Ministerstva mládeže školství a tělovýchovy. Patronát nad soutěží přijalo Indonéské velvyslanectví v Praze, které zajistilo vystoupení indonéského tanečního souboru a připravilo ochutnávku indonéských jídel. Soutěže se osobně zúčastnil Dr. Aulia Aman Rachman, indonéský velvyslanec v Praze, který také věnoval letenku do Indonésie závodníkovi Timotiusovi, vítězi kategorie kumite senioři (Prague Open Cup).


Soutěže se zúčastnily kluby z ČR, týmy z Indonésie a Běloruska (trenér Nazim Nasirov). Indonéský tým doprovázel pan Prof.Ermaya Suradinata, rektor vysoké školy IPDM, Arief Moellia Edie, Herson Simbolon a Agus Supriatna Johanis, trenér.
Prague Open Cup byl otevřen pro všechny věkové kategorie – děti, mládež a dospělé v disciplínách kata jednotlivě a tým a kumite. Hlavním rozhodčím byl sensei Rajeev Sinha, 8 Dan (Indie).


Hlavním bodem programu byl nominační turnaj na MS WASO v kumite jednotlivců BRV, které se bude konat v závěru roku 2016. Do finále postoupili závodníci Timotius z Indonésie a Martin Pokorný (ČR).

 Další fotografie

Přiložené dokumenty
pdf   A4 bulletin nahled03.pdf 1.79 MB
Admin © 2011 Česká federace tradičního karate Fudokan-Shotokan