Historické výsledky ĆFTKFS/ aktuální výsledkové seznamy

Významné úspěchy našich reprezentantů za období 1994-2017

I. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan juniorů, 23.- 24.10.1993, Zallagerze, Maďarsko
Petr Suja, Ladislav Pokorný, Petr Mikeš - 2. místo kata tým
Petr Suja - 3.místo kumite jednotlivců.

Evropský pohár tradičního karate Fudokan, 06/1993 Rimini, Itálie
Ladislav Kříž - 2.místo kumite senior
Saod Hawaz - 3.místo kata senior

Mistrovství Evropy ETKF senior 06/1994, Passau, Německo
Ladislav Kříž, Petr Suja, Ladislav Pokorný - 5.místo kumite tým

Prague Open Cup Traditional Karate – senior, 12/1994, Praha
Marcela Kubíčková - 3. místo kata
Petr Suja, Ladislav Pokorný, Zbyněk Vinš - 2. místo kata tým
Petr Suja - 3. místo fukugo

III. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan senior, 9.-10.12.1995, Praha
Petr Suja, Ladislav Kříž, Eduard Šmidt – 3. místo kumite tým

International Traditional Karate Cup,cadet, 6/1995, Cervia, Itálie
Diana Soebajová - 2.místo kata
Michael Borovička – 3.místo kata
Mistrovství Evropy ETKF senior, Bukurešť, 5/1996 Rumunsko
Ladislav Kříž, Petr Suja, František Prokop - 3.místo kumite tým

Euro Asia Cup Traditional Karate senior, 08/1996, Dillí, Indie
2.místo kumite a 3.místo kata – Petr Suja

I. Klubové Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan senior, 03/1997, Praha
Martin Pokorný – 1.místo kumite jednotlivci senior
Lenka Smetáková, František Prokop – 1.místo enbu mix
Diana Soebajová- 3. místo kata ženy
Petr Suja, Ladislav Pokorný, Ladislav Kříž- 3.místo kata tým

Euro Asia Cup Traditional Karate, 04/1997, Dillí Indie                                                                    
Petr Suja -1.místo kumite a 3.místo kata senior

V. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan kadet a junior 1997, Budva, Jugoslávie
Adam Soebajo, Diana Soebajová - 2.místo enbu mix kadet
Lukáš Dudek, Martin Bělohlávek – 2.místo enbu kadet

2nd European Traditional Karate Games – (ETKF) 18. 5. 1997 Geleen, Holandsko
Adam Soebajo- 1. místo kata                                               
Adam Soebajo, Diana Soebajová - 2.místo enbu mix

VI. International Youg People Championship of Europe, 2-3.května 1998, Kragujevac, Jugoslavie
Adam Soebajo, 2.místo kata kadet
Adam Soebajo, Diana Soebajová - 2.místo enbu mix kadet

VI. Mistrovství Evropy Tradičního karate Fudokan senior 13.-14.12. 1998, Valjevo, Jugoslavie
Jana Dubnová - 2. místo kata ženy seniorky

2000-2002

VIII. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan kadetů, 26.4. 2000 – Praha
Adam Soebajo, Diana Soebajová - 2.místo enbu mix kadet
Jiří Baier, Michaela Tauchmanová – 3.místo enbu kadet

VIII. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan juniorů, 18.-19.11.2000 - Praha
Pavel Volštát, Pavel Sejkora, Pavel Heissler – 3.místo kata tým junioři
Miroslav Krásl – 3. místo fukugo junioři

IX. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan juniorů, 23.-26.03. 2001, Praha
Adam Soebajo, Pavel Šrámek, Jiří Kapoun - 3. místo kata tým junioři
Adam Soebajo, Diana Soebajová - 3. místo enbu mix junioři

III. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan klubů - senioři, 23.-26.03. 2001, Praha
Martin Pokorný - 1. místo kumite jednotlivci senioři

2002-2003

1st President Cup“ 2002, Turkmenistán
Petr Suja - 1.místo kumite, 1.místo kata senioři

X. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan 2002– Rumunsko
Šrámek, Kapoun, Jarůšek - 3.místo - kata tým junioři

XI. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan, kadet, senior, 25.-27.4. 2003, Praha
Ladislav Kříž, Petr Suja, Martin Pokorný, Karel Kašák - 1.místo kumite tým senioři
Martin Pokorný - 3.místo fukugo senioři
Václav Cetl, Michal Sobola, Pavel Hrubý – 3.místo kata tým senioři
Monika Klečková a Milan Jarůšek - 2.místo enbu mix kadet
Lenka Moravcová a Zdeněk Nanár - 3.místo enbu mix kadet
Vít Svoboda – 3.místo kumite dorostenci

Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan juniorů- 12/2003, Vranje, Bosna a Hercegovina
Soebajová Diana, Soebajo Adam - 2.místo enbu mix junioři

2004-2006

XII. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan-Shotokan kadet, junior, senior 26.-28.11.2004 - Praha
Diana Soebajová - 2.místo fukugo seniorky
Petr Suja, Ladislav Kříž, Martin Pokorný, Antonin Jary - 2.místo kumite tým senioři
Martin Pokorný - 2.místo fukugo muži, 3.místo kumite jednotlivci muži senioři
Adam Soebajo - 3.místo fukugo junioři
Václav Cetl, Michal Sobola, Pavel Hrubý – 3.místo kata tým muži
Jitka Čihounková, Klára Hanzlíková, Eliška Rigová – 3.místo kata tým ženy

XIII. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan-Shotokan 21,.22.5.2005, -Bělehrad Srbsko
Martin Pokorný – 3.místo kumite jednotlivci muži
Diana Soebajová - 4.místo kata ženy

2006-2007

XIV. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan-Shotokan - senioři, 24.-25.11.2006 Benevento, Itálie
Martin Pokorný – 3.místo kumite jednotlivci muži senioři (bez rozdílu vah)
Diana Soebajová – 4.místo fukugo ženy seniorky,

XV. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan-Shotokan 27.-30.dubna 2007- Rusko
Diana Soebajová - 3.místo fukugo ženy

2008-2009

II. Mistrovství světa tradičního karate Fudokan-Shotokan 2008, Lodž Polsko
Diana Soebajová - 5.-8.místo fukugo ženy

XVI. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan-Shotokan, 2008, Praha
Jitka Čihounková + Michal Husták - 4.místo En.bu mix

XVII. Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan-Shotokan 2009 - Polsko
Diana Soebajová - 6.místo kata ženy, Diana Soebajová - 5.-8.místo fukugo ženy

2010-2011

Slovakia Open, Bratislava 2010
Jan Kozák – 1.místo kata kadet
Klára Šťastná – 3.místo kata kadetky
Radek Moravec – 1.místo kumite dorostenci
Diana Soebajová – 1.místo kata ženy
 

III. Mistrovství světa tradičního karate Fudokan-Shotokan 2010, Bělehrad, Srbsko
Diana Soebajová - 5.-8.místo fukugo seniorky
Klára Šťastná - 6.místo kata dorostenky

 

Mistrovství Evropy tradičního karate Fudokan-Shotokan, Bělehrad 2011
Diana Soebajová – 5-8.místo fukugo
Jan Kozák – 5.-8 místo kata


 
2012

Mistrovství Evropy TKFS Polsko 2012
Václav Cetl, Rostislav Hrubý, Pavel Tichý - 2.místo kata tým senioři
Diana Soebajová, Pavel Řezníček - 3.místo En-bu

2013

Mistrovství světa karate Fudokan Praha 2013
3.místo kumite tým senioři - Suja Petr, Pokorný Martin, Kříž Ladislav
2.místo kumite jednotlivci senioři - Pokorný Martin
3. místo kumite jednotlivci senioři - Suja Petr
3.místo kata tým kadet - Květoň Jakub, Květoň Václav,Kučerovský Vít

2015

Mistrovství Evropy karate Fudokan, Itálie, Neapol 2015

1.místo kumite senior - Martin Pokorný

3.místo enbu muži junior - Jan Kozák a Tomáš Kutnohorský

5.-8.místo kata kadet - Tomáš Kutnohorský

3.místo kata tým děti C - Filip Smíšek, Sali Aydin, Petr Novotný

Mistrovství světa karate Fudokan - Srbsko 2015

3.místo kumite tým senioři - Martin Pokorný, Petr Suja, Antonín Jarý

3.místo fukugo senioři - Martin Pokorný

2016

 Mistrovství Evropy Fudokan Karate - Polsko 2016

  • Kategorie st.senioři:

  • 1.místo v kumite týmů - Antonín Jarý, Martin Pokorný, Ladislav Kříž, Petr Suja
    2.místo fukugo, 3.místo kumite - Petr Suja
    3.místo fukugo, 3.místo kumite - Martin Pokorný
    4.místo kata jednotlivě - Pavel Schwanzer

Kategorie ml.senioři:
3.místo v kumite týmů - Jan Hubáček, Ladislav Tranta, Karel Minichbauer, Jan Kozák
3.místo enbu muži - Václav Cetl, Martin Staníček
4.místo kata týmů - Václav Cetl, Martin Staníček, Rostislav Hrubý

Kategorie kadet:
2.místo kata jednotlivě - Pavel Kučera
4.místo kata tým - Vít Kučerovský, Pavel Kučera, Jakub Květoň

Kategorie děti 12-13 let
3.místo kata tým - Filip Smíšek, Petr Novotný, Sali Aydin
3.místo kihon kumite - Anežka Čechová

  • 2017

  •  

Mistrovství světa Fudokan Karate - Rumunsko

kadet 14-15 let
1.místo kata kadet – Pavel Kučera
2.místo enbu mix kadeti – Tereza Staníčková, Pavel Kučera
5.místo en-bu muži kadet - Kaluža Lukáš, Richter Jakub
6.místo en-bu muži kadet- Smíšek Filip, Mišun Andre
5.místo kata tým muži kadeti - Kučera Pavel, Richter Jakub, Kawulok Lukáš

senior 21-34 let
4.místo enbu muži – Kutnohorský Tomáš, Hubáček Jan

senior 35-49 let
1.místo enbu muži – Staníček Martin, Cetl Václav
1.místo kata tým - Staníček Martin, Cetl Václav, Hrubý Rostislav

veteráni (50-55 let)
1.místo kata, 1.místo kumite – Pokorný Martin

Kata 8-6 kyu chlapci 2009-2008 U9
1.místo – Linc Ondřej
3.místo – Than Binh Nguyen
3.místo – Bukvald Vojtěch

Kata 8-6 kyu dívky 2007-2006 U11
1.místo kata – Smetanová Eliška
2.místo kata – Kadlecová Adéla
3.místo kata – Jurtíková Terezie
3.místo kata - Staníčková Barbora

Kata 8- 6 kyu chlapci 2007-2006 U11
3.místo – Ščuglík Filip
3.místo – Reichardt David
5.místo – Všetečka Martin

Kata 8-5 kyu dívky 2005-2004 U13
1.místo - Fialová Eliška
3.místo – Hrdá Sára
3.místo – Reichardtová Aneta

Kata 8-6 kyu chlapci 2005-2004 U13
1.místo – Moník Štěpán
2.místo – Kučera Ondřej
3.místo – Poledník Jan
3.místo – Janáček Vojtěch

Kata 5 – 1 kyu chlapci 2005-2004 U13
1.místo – Kawulok Lukáš
 

 

 

Galerie

přátelský turnaj v Indonésii

Euro Asia Cup 1997 Indie, Petr Suja, 1.místo kumite

ME Fudokan 2001, 1.místo kata tým, 3.místo kata tým

ME Fudokan 2003, 1.místo kumite tým, Suja Petr, Kříž Lad.Pokorný M., Kašák K.

ME Fudokan 2004, 2.místo kumite tým, Kříž L.,Pokorný M., Jarý A.,Suja P.

ME Fudokan 2004, Adam Soebajo, 3.místo fukugo

ME Fudokan 2004,3.místo kata tým, Čihounková J., Rigová E.,Hanzlíková K.

ME Fudokan 2004, Diana Soebajová,2.místo fukugo ženy

ME Fudokan 2004,bronzoví medailisté kata tým muži, Cetl V.,Hrubý R.,Tichý P. spol.s bronz.týmem žen

ME Fudokan 2006 Itálie,zleva Dr.Ilija Jorga,Martin Pokorný (3.m.kumite),Dr.Vlad.Jorga, R.Soebajo

ME Fudokan 2007, Rusko, Diana Soebajová, 3.místo fukugo

ME Fudokan 2012,Polsko, P.Řezníček,D.Soebajová, 3.místoEmbu,M.Staníček, V.Cetl,R.Hrubý,2.místo kata
Přiložené dokumenty
pdf   2018 výsledky Pohár ČFTKFS 566.26 KB
pdf   2018 Fudokan Open Cup VYSLEDKY.pdf 253.41 KB
pdf   2018 vysledky II.kolo Národního poháru.pdf 611.62 KB
pdf   2018 vysledky Pohár nadějí 2.pdf 304.38 KB
pdf   2018 výsledky Prague Open Cup 2018.pdf 579.06 KB
pdf   2018 vysledky I.kolo NP a Poháru nadějí.pdf 615.29 KB
pdf   2017 výsledky Vánoční pohár.pdf 428.99 KB
pdf   2017 vysledky MCR a POHÁR nadějí.pdf 535.98 KB
pdf   2017 výsledky II.KOLO NP.pdf 507.38 KB
pdf   2017 výsledky Fudokancup.pdf 452.72 KB
pdf   2017 výsledky I.kolo NP.pdf 386.58 KB
pdf   2017 výsledky 18.Pohár TKF.pdf 398.14 KB
pdf   2017 výsledky Prageu Open Cup 2017.pdf 544.83 KB
pdf   2016 výsledky Vánoční pohár 291.4 KB
pdf   2016 výsledky Pohar TK 420.33 KB
pdf   23.MČR a Pohár nadějí 2016 334.38 KB
pdf   2016 výsledky III.kolo NP.pdf 309.48 KB
pdf   2016 výsledky Pohár TKF.pdf 221.86 KB
pdf   2015 výsledky MČR.pdf 333.65 KB
pdf   2016 výsledky 2.kolo NP a PN.pdf 314.88 KB
pdf   2015 výsledky -I-kolo NP 351.03 KB
pdf   2015 results POKC.pdf 466.06 KB
pdf   2015 výsledky pohár tkf.pdf 398.81 KB
pdf   2015 VÝSLEDKY NP 3.pdf 423.45 KB
pdf   2015 výsledky NP 2.pdf 305.69 KB
pdf   2014 vanocni-pohar-tkf.pdf 45.29 KB
pdf   2014 výsledky MČR a Pohár nadějí 292.32 KB
pdf   2014 výsledky 3.kolo NP.pdf 290.71 KB
pdf   2014 výsledky pražský pohár karate.pdf 295.49 KB
pdf   2014 výsledky NP 2.pdf 288.19 KB
pdf   2014 výsledky Pohár TKF.pdf 285.95 KB
pdf   2013 Výsledky I.kolo NP Brno 48.17 KB
pdf   2013 výsledky Vánoční pohár TKF.pdf 282.77 KB
pdf   2013 výsledky 20.MČR a Pohár nadějí.pdf 339.08 KB
pdf   2013 výsledky Fudokan Cup Dr.Ilija JOrga.pdf 294.26 KB
pdf   2013 výsledky Pražský pohár karate 133.56 KB
pdf   2013 výsledky III.kolo NP 161.47 KB
pdf   2013 výsledky II.kolo NP a Pohár nadějí 167.17 KB
pdf   2013 výsledky 13.ročník Pohár TKF sensei Rachmy Soebajo 151.87 KB
Admin © 2011 Česká federace tradičního karate Fudokan-Shotokan